کارگاه تولید پرچم ورزشی بارنگ

شهر پرچم بارنگ یکی از با کیفیت ترین مراکز تولید پرچم در کشور می باشد این مرکز با ارائه بهترین متریال ها و چاپگرهای صنعتی مطمئن و پارچه های با کیفیت که در ادامه نوع آن ها را خدمت شما عرض می کنیم. با درخدمت داشتن مجهزترین کارگاه تولید پرچم مسابقات ورزشی برای تمامی رویدادهای کشوری و بین المللی آماده همکاری با تمام ارگان های دولتی و خصوصی می باشد.

کارگاه تولید پرچم مسابقات ورزشی

تنوع محصولات بارنگ در زمینه مسابقات ورزشی

تولیدات مرکز چاپ پرچم بارنگ تنوع بسیار گسترده ای از انواع پرچم های ورزشی را در بر دارد. همانطور که اطلاع دارید روزانه تورنمنت های ورزشی زیاد در ایران در حال برگزاری هستش و یکی از نماد های و لازم برگزاری این مسابقات وجود پرچم های مختلف هستش که در زیر ما انواع محصولات تولیدی بارنگ را به شما عرضه می کنیم.

انواع پرچم های استفاده شده در مسابقات ورزشی

پرچم هواداری: پرچم هواداری معمولا پرچم است که توسط هوادار خریداری و به ورزشگاه آورده می شود تا عشق و علاقه و هواداری خود را به تیم نشان دهند این پرچم ها خود به سه دسته تقسیم می شوند.

  • پرچم های خیلی بزرگ هواداری : شهر پرچم بارنگ با بهره گیری از دستگاه های صنعتی بزرگ برای تولید پرچم های بزرگ دسته جمعی و هواداری اماده تولید بزرگترین پرچم های تیم های مختلف و سفارشی می باشد.
  • پرچم های متوسط تک نفره: پرچم های تک نفره برای حمل یک نفر و برای حمایت از تیم محبوب خود مورد استفاده قرار می گیرد.
  • پرچم های کوچک دستی: پرچم های دستی معمولا بسیار کوچک و بر روی یک دسته آویزان می باشد. هواداران تیم ها می توانند هم در ورزشگاه و هم برای استقبال از تیم مورد علاقه خود از آن استفاده کنند.

برای دیدن ادامه مطلب روی کارگاه تولید پرچم ورزشی کلیک کنید.